Смартфон Blackview BV6300 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 29Фото 27 |
Компанія Blackview пропонує захищений смартфон за низькою ціною. Незважаючи на приналежність до бюджетного сегменту, у нього є всі необхідні сертифікати: IP69K, IP68 і військовий стандарт захисту MIL-STD-810G. Це означає, що апарат не боїться занурень у воду, пилу, бруду, високих і низьких температур, а також екстремальних умов і падінь з невеликої висоти. Як і всі захищені гаджети, виглядає модель масивною і брутальною, а важить цілих 230 г.і хоч екран невеликий — всього 5.7 дюймів по діагоналі — багато корисної площі забирають великі рамки.
Відповідно, ніяких вирізів тут немає-8-мегапіксельна фронтальна камера, динамік і всі необхідні датчики вмістилися у верхній рамці. В іншому, Blackview BV6300-звичайний бюджетний смартфон зі скромними характеристиками. Він оснащений процесором MediaTek MT6762V (він же Helio A25), 3/32 ГБ пам'яті, сканером відбитків пальців на задній панелі і акумулятором ємністю 4380 мАгод, який повинен забезпечити до 8 годин перегляду відео, 6 годин ігор або 20 годин телефонних розмов без підзарядки. Безсумнівним плюсом є наявність NFC, який не так часто зустрічається у бюджетників. Про 3.5 мм роз'єм теж не забули. Мабуть, єдиним спірним рішенням стала основна камера. Сюди додали відразу чотири модулі, але три з них — лише для кількості, так як це допоміжні датчики роздільною здатністю всього 0.3 МП. Головну роль при цьому грає лише 13-мегапіксельний датчик.
Купити Blackview BV6300 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 15 →Смартфон Blackview BV6300 3/32GB Orange | 5 764 грн. |
Blackview BV6300 3/32GB Orange | 5 001 грн. |
Blackview BV6300 3/32Gb Orange | 5 099 грн. |
Blackview BV6300 3/32GB Orange 40512 | 6 025 грн. |
Blackview BV6300 3/32GB Yellow | 6 503 грн. |
1 0 3 0 |
якщо вам не треба постійно щось знімати, ви досить уважні і ви хочете собі телефон, який не зламається від першого падіння і не помре від занурення з ним у воду - беріть. І для зручності при прослуховуванні музики та розмовах телефоном купіть Bluetooth навушники 1. водонепронецаймій
2. ударостійкий 3. гарний ліхтарик 4. 5 камер (4-ззаду одна-спереду) 5. 2 слоти - 1 підходить для карти пам'яті та для sim - карти 6. крутий дизайн 1. відірвалася заглушка від зарядного роз'єму
2.роз'єм під навушники надто вузький наушки які йдуть в комплекті не влазять до кінця і від найменшого шурхоту відокремлюються 3. камера іноді не фокусується 4. мікрофон гучного зв'язку не працює (чутно лише шум) Reinder 210: користуюся Blackview BV6300 кілька місяців |
Не погана модель, рекомендувати не буду (не доріс) правда я не можу зрозуміти що не так з навушниками в комплекті - вони при найменшому впливі (наприклад чимось зачепити гніздо) вимикаються, а добрі правда кнопок немає, ну я пережив Три камери 13мп кожна та фронталка теж 13мп, відмінний водозахист. Гумо-пластиковий корпус. Динамік вибивається з телефону, якщо увімкнути відео, музику на повну гучність.
Іноді підлагують навіть дуже добре оптимізовані додатки, але рідко. Чутливість навушників (ну прям занадто) |
Звук бомбезний, дуже гучний Слабка батарея. До вечора ялинки вистачає. Камера слабка. користуюся Blackview BV6300 менше місяця |