Змішувач Blanco Catris-S 521476
Фото 6 |
Blanco Catris-S 521476 |
|
Виливши з двома режимами подачі води. Кріплення висувного виливу магнітним тримачем. Розсікач на кінці виливу зменшує відкладення нальоту від води. Є стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Catris-S 521476
Усі ціни 21 →Blanco CATRIS-S Колір: хром 521476 | 12 350 грн. |
Змішувач Blanco CATRIS-S 521476 | 10 490 грн. |
Змішувач Blanco CATRIS-S хром | 12 519 грн. |
BLANCO CATRIS хром (521476) | 11 230 грн. |
BLANCO CATRIS-S 521476 | 9 911 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →