Змішувач Blanco Eloscope-F II 516672
Фото 3 |
Blanco Eloscope-F II 516672 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Eloscope-F II 516672
Усі ціни 8 →Blanco ELOSCOPE-F II хром 516672 | 25 750 грн. |
Змішувач Blanco ELOSCOPE-F II хром | 23 670 грн. |
BLANCO ELOSCOPE-F II (516672) хром | 21 232 грн. |
BLANCO ELOSCOPE-F II хром 516672 | 21 816 грн. |
Blanco Eloscope-F II Chrom (516672) | 17 343 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →