Змішувач Grohe Minta 30274000
Фото 9 |
Grohe Minta 30274000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Minta 30274000
Усі ціни 47 →Grohe Grohe Minta 30274GN0 | 23 982 грн. |
Змішувач для кухонної мийки GROHE Minta 30274DC0 | 12 635 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Minta, 223мм (30274A00) | 22 344 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Minta, 223мм (30274DA0) 30274DA0 | 22 344 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Minta, 223мм (30274A00) | 22 344 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Minta 30274000:
- Автоматичний перемикач: стандартна/душова струмінь
РекомендуємоПорівняти в таблиці →