Змішувач Blanco Tradon 515990
Фото 4 |
Blanco Tradon 515990 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Tradon 515990
Усі ціни 49 →Blanco TRADON хром 515990 | 7 728 грн. |
Змішувач Blanco TRADON 526688 | 10 490 грн. |
Змішувач Blanco TRADON хром | 7 728 грн. |
Смеситель Blanco TRADON хром (515990) | 7 450 грн. |
Blanco TRADON 515990 | 8 133 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Tradon 515990:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8
РекомендуємоПорівняти в таблиці →