Змішувач Grohe Blue Pure Minta 31721000
Відео 2Фото 11 |
Grohe Blue Pure Minta 31721000 |
|
Окремі водотоки для питної водопровідної води. Висувний вилив з аератором
Очищення питної води повинна здійснюватися тільки через фільтри Grohe.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Pure Minta 31721000
Усі ціни 9 →Змішувач для кухні Grohe Minta 31721DC0 | 18 800 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Minta 31721DC0 | 17 061 грн. |
Grohe (31721Dc0) | 25 010 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Minta 31721000 | 19 575 грн. |
Смеситель для кухни Grohe Blue 31721000 | 19 575 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →