Змішувач Grohe Blue Pure Minta 30590000
Фото 6 |
Grohe Blue Pure Minta 30590000 |
|
Окремі водотоки для питної та водопровідної води. Висувний вилив з аератором.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Pure Minta 30590000
Усі ціни 11 →Змішувач для кухні Grohe Blue Pure Minta (колір - чорний матовий), з подач | 15 440 грн. |
Grohe Grohe Blue Pure Minta 30590KF0 phantom black | 20 070 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом та підключенням до фільтру Grohe Blu | 20 070 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Blue Pure Minta, чорний (30590KF0) 30590KF0 | 20 070 грн. |
Grohe Blue Pure Minta Filtrująca Phantom Black 30590KF0 | 17 052 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →