Сковорідка Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS 20 см
Фото 5 |
Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS 20 см
Усі ціни 6 →Сковородка 20 см Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS | 289 грн. |
Сковорода універсальна Ardesto Gemini Ravenna AR-1920-CPS 20 см | 511 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS (20см) | 558 грн. |
Сковорода універсальна Ardesto Gemini Ravenna AR-1920-CPS 20 см | 549 грн. |
Сковорідка 20 см Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS | 374 грн. |
ARDESTO Сковорода Gemini Ravenna 20 см, чорний, алюміній | 501 грн. |
Модификації Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS
Ціни на Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Ravenna AR1920CPS 20 см | від 289 грн. | 7 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Ravenna AR1924CPS 24 см | від 395 грн. | 38 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Ravenna AR1926CPS 26 см | від 445 грн. | 35 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Ravenna AR1928CPS 28 см | від 494 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →