Каструля Bohmann BH7353-24
Bohmann BH7353-24 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH7353-24
Усі ціни 6 →Каструля Bohmann 24 см 3.9 л (7353-24MRB-BH) | 938 грн. |
Кастрюля Bohmann 24 см 3.9 л (7353-24MRB-BH) | 923 грн. |
Каструля Bohmann BH 7353-24 MRB | 877 грн. |
Bohmann 7353-24MRB-BH | 891 грн. |
Кастрюля алюмінієва 24 см 3.9 л зі скляною кришкою Bohmann BH-7353-24 | 978 грн. |
Каструля Bohmann BH 7353-24см 3,9л | 1 060 грн. |
Модификації Bohmann BH7353-24
Ціни на Bohmann BH7353-24 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH7353-20 | від 689 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH7353-22 | від 772 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH7353-24 | від 877 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH7353-26 | від 938 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →