Похідний ніж Boker Magnum Forest Ranger (01MB233)
Відео 2Фото 4 |
Boker Magnum Forest Ranger |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Magnum Forest Ranger
Усі ціни 26 →Нож Boker Magnum Forest Ranger 01MB233 | 1 166 грн. |
Boker Magnum Forest Ranger (01MB233) | 1 170 грн. |
Boker Magnum Forest Ranger Клинок 9.7 см | 1 100 грн. |
Карманный нож Boker Magnum Forest Ranger 01MB233 | 1 166 грн. |
Ніж Boker Magnum Forest Ranger (01MB233) | 1 291 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →