Похідний ніж Boker Plus Pocket Smatchet (01BO141)
Відео 11Фото 30 |
Boker Plus Pocket Smatchet |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Pocket Smatchet
Усі ціни 13 →Нож Boker Plus "Smatchet micarta" 01BO141 01BO141 | 3 960 грн. |
Boker Plus Smatchet micarta (01BO141) Black | 3 960 грн. |
Карманный нож Boker Plus Smatchet micarta 01BO141 | 3 960 грн. |
Ніж Boker Plus Smatchet Micarta (01BO141) | 3 960 грн. |
Ниж Boker Plus Smatched Micarta (01BO141) 01BO141 | 3 960 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →