Похідний ніж Civivi Bhaltair C23024-3 (C23024-3)
Відео 6Фото 12 |
Civivi Bhaltair C23024-3 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Bhaltair C23024-3
Усі ціни 16 →Civivi Bhaltair C23024-3 | 4 120 грн. |
Карманный нож Civivi Bhaltair зеленый C23024-3 | 4 120 грн. |
Ніж складаний Civivi Bhaltair C23024-3 | 4 120 грн. |
Ніж Civivi Bhaltair Black Blade Dark Micarta (C23024-3) | 4 120 грн. |
Ниж Цививи Бхалтаир Блэк Блейд Темная Микарта (C23024-3) C23024-3 | 4 120 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →