Литий диск Tomason TN16 8x18/5x112 ET35 DIA72,6
Відео 2Фото 17 | від 8 580 до 12 505 грн. Порівняти ціни 27 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Tomason TN16 32
Характеристики
Tomason TN16 8x18/5x112 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN16 8x18/5x112 ET35 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN16 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA72.6 (gloss black) 100116 | 9 509 грн. |
Tomason TN16 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA72.6 Gloss Black | 9 682 грн. |
Диски Tomason TN16 8x18 5x112 ET35 DIA72,6 (gloss black) | 9 508 грн. |
Tomason TN16 (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA72.6) GB | 9 568 грн. |
Tomason TN16 8x18 5x112 ET35 DIA72.6 GB | 8 580 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі