Литий диск Borbet CW3 7,5x17/6x114,3 ET45 DIA66,1
Фото 12 | від 9 379 до 15 594 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet CW3 202
Характеристики
Borbet CW3 7,5x17/6x114,3 ET45 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 7,5x17/6x114,3 ET45 DIA66,1
Сортувати
Borbet CW3 Black Glossy (R17 W7.5 PCD6x114.3 ET45 DIA66.1) | 10 099 грн. |
Borbet CW3 (7.5J x 17 6x114.3 ET45 DIA66.1) Sterling Silver На замовлення | 12 628 грн. |
Borbet CW3 W7.5 R17 PCD6x114.3 ET45 DIA66.1 BG | 15 594 грн. |
Диски Borbet CW3 7,5x17 6x114,3 ET45 DIA66,1 (gloss black) (1001870325) | 9 379 грн. |
Borbet CW3 (7.5J x 17 6x114.3 ET45 DIA66.1) Black Glossy На замовлення з Є | 12 628 грн. |
Borbet CW3 (7.5J x 17 6x114.3 ET45 DIA66.1) На замовлення з Європи. | 14 525 грн. |
Диски Borbet CW3 sterling silver R17 W7,5 PCD6x114,3 ET45 DIA66,1 ID31541 | 12 298 грн. |
Диски Borbet CW3 black glossy R17 W7,5 PCD6x114,3 ET45 DIA66,1 ID31540 | 12 298 грн. |
Закрити
Схожі