Литий диск Borbet CWE 8x17/5x114,3 ET30 DIA60,1
Відео 1Фото 14 | від 9 834 до 13 156 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Borbet CWE 118
Характеристики
Borbet CWE 8x17/5x114,3 ET30 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 8x17/5x114,3 ET30 DIA60,1
Сортувати
Borbet CWE R17 W8 PCD5x114,3 ET30 DIA60.1 crystal silver | 11 745 грн. |
Borbet CWE Crystal Silver (R17 W8.0 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1) | 10 699 грн. |
Borbet CWE (8J x 17 5x114.3 ET30 DIA60.1) На замовлення з Європи. | 12 926 грн. |
Borbet CWE W8.0 R17 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1 CS | 13 156 грн. |
Диски Borbet CWE 8x17 5x114,3 ET30 DIA60,1 (crystal silver) (1000996509) | 9 834 грн. |
Borbet CWE (8J x 17 5x114.3 ET30 DIA60.1) Crystal Silver На замовлення з Є | 11 704 грн. |
Диски Borbet CWE crystal silver R17 W8 PCD5x114,3 ET30 DIA60,1 ID311833 | 11 398 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі