Литий диск Borbet CWE 8x17/6x114,3 ET10 DIA66,1
Відео 1Фото 14 | від 9 834 до 15 042 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):10 мм |
Модифікації Borbet CWE 118
Характеристики
Borbet CWE 8x17/6x114,3 ET10 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 8x17/6x114,3 ET10 DIA66,1
Сортувати
Borbet CWE R17 W8 PCD6x114,3 ET10 DIA66.1 Matt Black | 11 999 грн. |
Borbet CWE Black Matt (R17 W8.0 PCD6x114.3 ET10 DIA66.1) | 10 999 грн. |
Borbet CWE (8J x 17 6x114.3 ET10 DIA66.1) Black Matt На замовлення з Європ | 12 232 грн. |
Borbet CWE R17 W8 PCD6x114.3 ET10 DIA66.1 Black Matt 496008 | 11 998 грн. |
Borbet CWE W8.0 R17 PCD6x114.3 ET10 DIA66.1 BM | 15 042 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі