Литий диск Borbet F 7x17/5x114,3 ET40 DIA72,5
Відео 1Фото 9 | від 6 392 до 8 003 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet F 67
Характеристики
Borbet F 7x17/5x114,3 ET40 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet F 7x17/5x114,3 ET40 DIA72,5
Сортувати
Литые диски Borbet F R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA72.5 (brilliant silver) 100 | 7 380 грн. |
Диски Borbet F 7x17 5x114,3 ET40 DIA72,5 (brilliant silver) | 7 451 грн. |
Borbet F (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA72.5) brilliant silver | 7 517 грн. |
Borbet F 7x17 5x114.3 ET40 DIA72.5 S | 6 750 грн. |
BORBET Легковий диск BORBET F BRILLIANT SILVER R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA7 | 7 790 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі