Литий диск CMS C22 7,5x17/5x114,3 ET37 DIA60,1
Відео 2Фото 3 | від 6 912 до 7 743 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації CMS C22 93
Характеристики
CMS C22 7,5x17/5x114,3 ET37 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 7,5x17/5x114,3 ET37 DIA60,1
Сортувати
CMS C22 R17 W7.5 PCD5x114,3 ET37 DIA60.1 Black | 6 912 грн. |
CMS C22 CBG Schwarz Glanz (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET37 DIA60.1) | 7 299 грн. |
CMS C22 (7.5J x 17 5x114.3 ET37 DIA60.1) Black На замовлення з Європи. | 7 743 грн. |
Диски CMS C22 7,5x17 5x114,3 ET37 DIA60,1 (gloss black) (1001990901) | 6 941 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі