Литий диск Borbet V 7x17/5x112 ET48,5 DIA66,6
Відео 2Фото 11 | від 6 817 до 8 005 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Borbet V 30
Характеристики
Borbet V 7x17/5x112 ET48,5 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet V 7x17/5x112 ET48,5 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Borbet V R17 W7 PCD5x112 ET48.5 DIA66.6 (mistral anthracite gl | 7 697 грн. |
Borbet V mistral anthracite glossy (R17 W7.0 PCD5x112 ET48.5 DIA66.6) | 7 299 грн. |
Литі диски Borbet V R17 W7 PCD5x112 ET48.5 DIA66.6 (mistral anthracite glo | 8 005 грн. |
Borbet V mistral anthracite glossy (R17 W7.0 PCD5x112 ET48.5 DIA66.6) | 7 696 грн. |
Диски Borbet V 7x17 5x112 ET48,5 DIA66,6 (mistral anthracite glossy) (1001 | 6 817 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі