Литий диск Borbet Y 7,5x17/5x114,3 ET47 DIA72
Відео 1Фото 26 | від 6 611 до 9 246 грн. Порівняти ціни 38 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації Borbet Y 154
Характеристики
Borbet Y 7,5x17/5x114,3 ET47 DIA72 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 7,5x17/5x114,3 ET47 DIA72
Сортувати
Литые диски Borbet Y R17 W7.5 PCD5x114.3 ET47 DIA72.5 (gloss black) 100127 | 7 752 грн. |
Borbet Y 7.5x17 5x114.3 ET47 DIA72.5 Black | 7 381 грн. |
Диски Borbet Y 7,5x17 5x114,3 ET47 DIA72,5 (gloss black) | 7 760 грн. |
Borbet Y (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET47 DIA72.5) gloss black | 7 799 грн. |
Borbet Y 7.5x17 5x114.3 ET47 DIA72.5 Black | 7 460 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі