Литий диск MAK Wolf 7,5x17/5x114,3 ET48 DIA76
Відео 12Фото 3 | від 7 052 до 8 878 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації MAK Wolf 170
Характеристики
MAK Wolf 7,5x17/5x114,3 ET48 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Wolf 7,5x17/5x114,3 ET48 DIA76
Сортувати
Mak Wolf (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET48 DIA76) gloss black | 7 560 грн. |
Mak Wolf 7.5x17 5x114.3 ET48 DIA76 GB | 7 239 грн. |
MAK WOLF (7.5J x 17 5x114.3 ET48 DIA76.1) Glossy Black На замовлення з Євр | 8 878 грн. |
Mak Mak Wolf 7.5x17 5x114.3 ET48 DIA76 GB | 7 239 грн. |
Mak Wolf Gloss Black R17 W7.5 PCD5x114.3 ET48 DIA76 | 7 455 грн. |
Mak Wolf (R17 W7,5 PCD5x114,3 ET48 DIA76) 1946907 | 7 052 грн. |
Mak Wolf Gloss Black R17 W7.5 PCD5x114.3 ET48 DIA76 | 7 458 грн. |
Диски MAK Wolf Gloss Black R17 W7,5 PCD5x114,3 ET48 DIA76 ID318791 | 8 656 грн. |
Диски MAK Wolf Black Mirror R17 W7,5 PCD5x114,3 ET48 DIA76 ID39243 | 8 656 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі
Меньше года использования начали облазить, при чем все 4, это сразу ответ по поводу эксплуатации (ни разу не притерся ни к чему). Вздувается краска в разных местах. В месте где покупал, гордо ответили: "Это же диски для лета, куда ж Вы на них зимой ездили, реагент на дорогах как никак, а они нежные". Нашел Товарища по несчастью, у него тоже проблема, но у него эксплуатация только на летней резине. Хотел отдать на экспертизу, эксперты сразу предупредили, что у меня ничего не получиться, уже был прецендент.
Так вот задайте себе вопрос: Хотите ли Вы за такие деньги сразу себе приберечь и затраты на перекраску.