Литий диск Borbet Y 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,5
Відео 1Фото 26 | від 6 776 до 7 867 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації Borbet Y 130
Характеристики
Borbet Y 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,5
Сортувати
Borbet Y 7.5x17 5x120 ET32 DIA72.5 T | 7 460 грн. |
Borbet Y titan matt (R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.5) | 7 299 грн. |
Borbet Y (7.5J x 17 5x120 ET32 DIA72.5) Titan Matt На замовлення з Європи. | 7 867 грн. |
Borbet Y R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.5 Titanium Matt 8132740 | 6 988 грн. |
Borbet Y R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.5 Titanium Matt | 7 223 грн. |
Диски Borbet Y 7,5x17 5x120 ET32 DIA72,5 (matt titan) (1001585812) | 6 776 грн. |
Диски Borbet Y titan matt R17 W7,5 PCD5x120 ET32 DIA72,5 ID3475 | 7 670 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі