Плита Borgio GG 640 W MCBL білий
Borgio GG 640 W MCBL білий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GG 640 W MCBL білий
Плита газова Borgio GG 640W MCBL (cast iron) | 11 650 грн. |
Газова плита Borgio GG 640 W MCBL | 10 758 грн. |
Плита комбінована BORGIO GG 640W MCBL | 10 768 грн. |
Плита газова BORGIO GG 640W MCBL (cast iron) | 11 653 грн. |
Газова плита Borgio GG 640 W MCBL | 12 265 грн. |
Модификації Borgio GG 640 W MCBL
Ціни на Borgio GG 640 W MCBL |
---|---|---|---|---|
Borgio GG 640 W MCBL білий | від 10 758 грн. | 5 пропозицій | ||
Borgio GG 640 B MCBL коричневий | від 10 349 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →