Плита Borgio GG 540 B MBBL коричневий
Фото 5 |
Borgio GG 540 B MBBL коричневий 2022 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GG 540 B MBBL коричневий
Усі ціни 17 →Плита газова Borgio GG 540B MBBL | 10 004 грн. |
Газова плита Borgio GG 540B MBBL | 9 268 грн. |
540 b mbbl Газовая плита borgio gg | 9 694 грн. |
Плита Borgio GG 540 B MBBL | 9 904 грн. |
Плита Borgio GG 540 B MBBL | 9 816 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Borgio GG 540 B MBBL
Ціни на Borgio GG 540 B MBBL |
---|---|---|---|---|
Borgio GG 540 W MBBL білий | від 9 048 грн. | 16 пропозицій | ||
Borgio GG 540 B MBBL коричневий | від 8 255 грн. | 17 пропозицій | ||
Borgio GG 540 S MBBL сріблястий | від 9 869 грн. | 5 пропозицій | ||
Borgio GG 540 BL MBBL чорний | від 9 757 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →