Плита Borgio GG 640 BL MBBL чорний
Фото 14 |
Borgio GG 640 BL MBBL чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GG 640 BL MBBL чорний
Усі ціни 6 →Плита газовая Borgio GG 640 BL MBBL | 10 130 грн. |
640 bl mbbl Газовая плита borgio gg | 10 596 грн. |
Плита кухонная Borgio GG 640 BL MBBL | 10 935 грн. |
Плита комбінована BORGIO GG 640BL MBBL | 10 234 грн. |
Borgio GG 640 BL MBBL GG640BLMBBL | 10 669 грн. |
Плита газова Borgio GG 640 BL MBBL | 10 669 грн. |
Модификації Borgio GG 640 BL MBBL
Ціни на Borgio GG 640 BL MBBL |
---|---|---|---|---|
Borgio GG 640 W MBBL білий | від 9 806 грн. | 12 пропозицій | ||
Borgio GG 640 B MBBL коричневий | від 9 806 грн. | 12 пропозицій | ||
Borgio GG 640 S MBBL сріблястий | від 10 498 грн. | 6 пропозицій | ||
Borgio GG 640 BL MBBL чорний | від 10 130 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →