Плита Borgio GE 522 W MBBLT білий
Borgio GE 522 W MBBLT білий 2022 рік білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GE 522 W MBBLT білий
Усі ціни 11 →522 w mbblt Комбинированная плита borgio ge | 10 361 грн. |
Комбінована плита Borgio GE 522 W MBBLT | 9 906 грн. |
Плита Borgio GE 522 W MBBLT | 10 329 грн. |
Плита Borgio GE 522 W MBBLT | 10 429 грн. |
Borgio GE 522 W MBBLT GE522WMBBLT | 10 429 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Borgio GE 522 W MBBLT
Ціни на Borgio GE 522 W MBBLT |
---|---|---|---|---|
Borgio GE 522 W MBBLT білий | від 9 906 грн. | 11 пропозицій | ||
Borgio GE 522 B MBBLT коричневий | від 9 906 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →