Плита Borgio GG 640 S MBBL сріблястий
Фото 14 |
Borgio GG 640 S MBBL сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GG 640 S MBBL сріблястий
Усі ціни 6 →640 s mbbl Газовая плита borgio gg | 11 381 грн. |
Газова плита Borgio GG 640 S MBBL | 10 881 грн. |
Плита кухонная Borgio GG 640S MBBL | 11 745 грн. |
Borgio GG 640 S MBBL GG640SMBBL | 11 169 грн. |
Плита газова Borgio GG 640S MBBL | 10 999 грн. |
Газова плита Borgio GG 640 S MBBL | 10 498 грн. |
Модификації Borgio GG 640 S MBBL
Ціни на Borgio GG 640 S MBBL |
---|---|---|---|---|
Borgio GG 640 W MBBL білий | від 9 806 грн. | 12 пропозицій | ||
Borgio GG 640 B MBBL коричневий | від 9 806 грн. | 12 пропозицій | ||
Borgio GG 640 S MBBL сріблястий | від 10 498 грн. | 6 пропозицій | ||
Borgio GG 640 BL MBBL чорний | від 10 130 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →