Плита Borgio GE 640 Gr GCBLDF сірий
Borgio GE 640 Gr GCBLDF сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GE 640 Gr GCBLDF сірий
Плита комбінована Borgio GE 640GR GCBLDF (cast iron) | 15 799 грн. |
Газова плита Borgio GE 640 GR GCBLDF Cast Iron | 15 009 грн. |
Плита кухонная Borgio GE 640 Gr GCBLDF Cast iron | 16 200 грн. |
Borgio GE 640 GR GCBLDF Cast Iron GE640GRGCBLDFCastIron | 15 799 грн. |
Плита комбінована Borgio GE 640 Gr GCBLDF | 15 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →