Плита Borgio GG 640 B MBBL коричневий
Фото 8 |
Borgio GG 640 B MBBL коричневий 2022 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio GG 640 B MBBL коричневий
Усі ціни 12 →Плита газова Borgio GG 640B MBBL | 10 935 грн. |
640 b mbbl Газовая плита borgio gg | 10 596 грн. |
Плита Borgio GG 640 B MBBL | 10 130 грн. |
Плита Borgio GG 640 B MBBL | 10 587 грн. |
Плита Borgio GG 640 B MBBL | 10 669 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Borgio GG 640 B MBBL
Ціни на Borgio GG 640 B MBBL |
---|---|---|---|---|
Borgio GG 640 W MBBL білий | від 9 806 грн. | 12 пропозицій | ||
Borgio GG 640 B MBBL коричневий | від 9 806 грн. | 12 пропозицій | ||
Borgio GG 640 S MBBL сріблястий | від 10 498 грн. | 6 пропозицій | ||
Borgio GG 640 BL MBBL чорний | від 10 130 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →