Газонокосарка Bosch ARM 37 06008A6201 (06008A6201)
Відео 13Фото 8 |
Може похвалитися електродвигуном потужністю 1400 Вт, складається ергономічною ручкою Ergoflex, а також ріжучої системою з шириною захвату в 37 літрів. Централізована система регулювання висоти зрізання підвищує зручність експлуатації пристрою, найнижче значення – 2 см, найвища – 7 см Звернемо увагу також і на спеціальну форму корпусу, яка дозволяє здійснювати підстригання трави практично впритул до стіни або огорожі. Передбачена виробником також і спеціальна ручка для перенесення пристрою, вага – 12 кг
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch ARM 37 06008A6201
Усі ціни 51 →Газонокосарка Bosch ARM 37 06008A6201 | 5 999 грн. |
Газонокосилка Bosch ARM 37 06008A6201 | 5 099 грн. |
Газонокосарка Bosch ARM 37 електрична (06008A6201) 06008A6201 | 5 999 грн. |
Газонокосилка Bosch ARM 37 06008A6201 | 5 999 грн. |
Bosch Bosch ARM 37 (06008A6201) 0.600.8A6.201 | 5 999 грн. |
0 0 1 17 |
Працювати таким агрегатом – одне задоволення. Легка, потужна, маневрена, висота косовиці регулюється. Добре справляється з товстими [censored] трави – кропиву та лободу зрізає на раз. Для газону взагалі незамінна – після скосу галявина як оксамитова. Маневрена, добре косить Немає Юра Коваленко: користуюся Bosch ARM 37 06008A6201 більше року |
Маневрена, з гарною прохідністю дільницею, після використання компактно складається та зберігається. Купували косити траву на дачу, покупкою задоволені – за потужністю, гостротою ножів та місткістю бака взагалі немає претензій. З мінусів – досить сильно галасує під час роботи. Маневрена, гарний ніж, функціональна Не виявив Артем Игнатенко: користуюся Bosch ARM 37 06008A6201 більше року |
Хороша косарка з містким травозбірником. Зручна в роботі та обслуговуванні – збирається та чиститься швидко та легко. З мінусів - шумить досить відчутно, зате косить будь-яку траву на ділянці і навіть вирівнює купини. Хороша прохідність, місткий травозбірник Немає Олег Фесюк: користуюся Bosch ARM 37 06008A6201 більше року |
Мережева косарка для газонів середнього розміру
В газонокосарки Bosch ARM 37 двигун з непоганою потужністю (1400 Вт) і пристойним крутним моментом (16 Нм), тож цей інструмент навряд чи зможе зупинити навіть дуже густа газонна трава. За один прохід апарат захоплює смугу шириною до 37 см, тому його доцільно використовувати для косіння галявин площею до 5–6 соток. Цікавою особливістю моделі стали бічні напрямні, які знаходяться за передніми колесами. Вони захоплюють траву, яка не потрапила під деку, і направляють її під ніж, що дозволяє чисто косити газони навіть впритул до стін, заборів і бордюрів. Синхронне регулювання коліс дозволяє одним рухом важеля змінювати висоту косіння, вибираючи одне з п'яти положень: 20, 30, 45, 55 або 70 мм.
Ергономіка на висоті
Ще однією відмінною особливістю даної газонокосарки стала її ергономіка. Під час роботи вам не доведеться сутулитися або приймати незручне положення. Своєрідна «фірмова» рукоятка Ergoflex ергономічної форми та наявність одразу чотирьох пускових кнопок забезпечують максимальну зручність. Таким чином забезпечується здорова і зручна поза під час роботи. Ручка регулюється по висоті та складається так, щоб косарка в складеному стані мала мінімально можливі габарити. Травозбірник жорсткий, оскільки виготовлений з міцного пластику. У нього цікава форма, завдяки якій трава, що викидається з-під ножа, повністю заповнює всі 40 літрів доступного об'єму. Користувачі відзначають, що трав'яна маса практично не прилипає до деки зсередини, а надходить прямо в відведену для неї ємність.
Чи не єдиним недоліком даної газонокосарки стала досить шумна робота. Вона працює, звичайно ж, тихіше, ніж бензинові аналоги. Але при підстриганні газонів рано вранці шум її двигуна може дратувати не тільки вас, але і ваших сусідів.
І сервіс на належному рівні
Мережева газонокосарка Bosch ARM 37 (а також її трохи менш потужний «побратим» Bosch ARM 34) відмінно підійде власникам середніх за площею ділянок з газонами, що вимагають постійного догляду. Великий плюс техніки Bosch — наявність сервісних центрів по всій країні та можливість купити будь-які запчастини та аксесуари до газонокосарок даної марки.