Дриль-шурупокрут Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8103
Відео 3Фото 7 |
Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8103 акк. 1 шт 1.5 Агод акк. 2 шт 1.5 Агод , ЗП GAL 18V-20акк. 2 шт 2 Агод , ЗП GAL 18V-20ліхтар / акк. 2 шт 1.5 Агод |
|
Високопродуктивна двошвидкісний дриль-шурупокрут з акумуляторним живленням, швидким доступом до щіток, значним обертовим моментом, практичним швидкозажимним патроном і фірмовим світлодіодним ліхтарем Bosch GLI 18V-300 Professional в комплекті. Позиціонується як ручний електроінструмент професійного класу, призначений для активного використання у складальних, монтажно-демонтажних і оздоблювальних роботах високої інтенсивності.
Потужний колекторний двигун працює в зв'язці з посиленим двошвидкісним планетарним редуктором, забезпечує вражаючий крутний момент до 54 Нм. Швидкий доступ до щіток дає можливість для їх самостійної оперативної заміни, що мінімізує простої. Дриль-шурупокрут Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8103 легко впорається з загортанням-відверненням шурупів, саморізів і конфірматів значного діаметру і довжини.
Автономне живлення від батарей Bosch GBA 18 робить цю модель корисної помічницею при виконанні робіт на віддалених об'єктах, не підключених до електромережі. Перша швидкість (до 450 об/хв) краще всього підійде для роботи з кріпленнями, а друга (до 1700 об/хв) оптимальна для швидкого свердління невеликих отворів. Є 20-ступінчаста муфта, що обмежує максимальний момент затягування в м'яких матеріалах. Комплектується двома акумуляторами GBA 18V (1,5 А∙год), ліхтарем і пластиковим кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8103
Аккумуляторная дрель - шуруповерт Bosch GSR 180-LI SOLO 06019F8103 | 4 889 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSR 180-Li, без акб и з | 2 799 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 180-Li Professional, без акб 0601 | 2 799 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 180-Li Professional без акб 0601 | 2 799 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSR 180-Li без акб і з/п | 2 799 грн. |
1 0 0 4 |
Легкий, зручний компактний, патрон без люфтів, свердлить рівно та добре. Функції шурупокрута теж виконує відмінно. Викручував з його допомогою злизані шурупи – сам здивувався швидкості та якості роботи. Компактний, не люфт, хороша потужність Немає Сергей Гончар: користуюся Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8103 більше року |
На даний момент досвід експлуатації сім місяців. В основному використовую для монтажу гіпсокартону та збирання меблів. Підходить для цілей не тільки як шурупокрут, а й як дриль. Час інтенсивної роботи близько трьох годин. Заряджається година. У комплекті є додатковий акумулятор 2Агод і зарядний пристрій GAL18V-20, довжина шнура 1,6 метра. Потужний, легкий, зручно лежить у руці, автономний час роботи немає |
Инструмент – мечта отделочника. До него я поменял две шуруповерта и мне есть с чем сравнивать. Первенцем бы проводной ДВТ, который кроме понятной канители со шнуром, так же имел офигительно биения патрона. После того как они еще и увеличиваться стали я он него с радостью избавился. После него я купил аккумуляторный Крафт. Тут уже с патроном было получше, но зато мощности хватало не всегда, особенно это раздражало, если на объекте было холодно. Правда заряжался он довольно быстро, но со временем емкость батарей стала быстро снижаться, а после того как я одну разобрал посмотреть, оказалось, что там вместо заявленных 2 А*ч при 12В, стоят батареи, способные в лучшем случае выдать только 1,3 А*ч при 10,8В. Выходило 14 Вт-часов вместо обещанных 24-х, чувствуете разницу? Ну а на третий раз я решил не искать на свою задницу приключений и взял это Бош. Дорого, согласен, но все же. Действительно хороший самозажимной патрон с максимальным диаметром 13мм. Фиксирует надежно, все операции с ним легко выполняются одной рукой. Биения есть, но минимальные, без них шуруповертов почти не бывает, такие вот особенности крепления патрона на одном опорном подшипнике редуктора. Никаких проблем с аккумулятором и его емкостью. Батареи живучие и заряжаются быстро. Усилие развивает громадное, по сравнению с прежними моими шуруповертами настоящий богатырь и полный Илья Муромец )) Может работать на двух скоростях, причем на второй, которая для сверления, спокойно делает 6мм отверстия в 3мм стальном уголке. Весит 1,6кг, что при длительной работе чувствуется. А еще дорогой, согласен, но инструмент не на один день покупается, тем более такой инструмент, от такого производителя. Учитывая, что на него дается два года гарантии, думается мне, что он свою стоимость еще не раз отобьет. |
Модификації Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8103
Ціни на Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8103 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8101 | від 4 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8100 | від 5 199 грн. | 44 пропозиції | ||
Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8109 | від 4 889 грн. | 53 пропозиції | ||
Bosch GSR 180-LI Professional 06019F8103 | від 2 799 грн. | 5 пропозицій |