Вантажна шина BOTO BT168 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT168 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT168 13 R22.5 156K
Усі ціни 7 →Boto BT168 (універсальна) 13.00 R22.5 156/150K | 12 033 грн. |
Boto BT168 (универсальная) 13 R22.5 156/150K PR18 | 10 117 грн. |
Boto BT168 (13/R22.5 156K) | 10 914 грн. |
Boto BT168 (универсальная) 13.00 R22.5 156/150K | 12 036 грн. |
Boto BT168 (універсальна) 13 R22.5 156/150K PR18 | 10 682 грн. |
Boto BT168 (універсальна) 13.00 R22.5 156/150K | 12 028 грн. |
Шина Boto BT168 (універсальна) 13 R22.5 156/150K PR18 | 11 132 грн. |