Намет Bradas Gray 200g 3x4 (PLG2003/4)
Bradas Gray 200g 3x4
Призначення:похідний тент
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Матеріал тенту:поліетилен
Вага:3.05 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Bradas Gray 200g 3x4
Тент Bradas посилений 3х4 м 200 г/м Gray (PLG2003/4) | 749 грн. |
Тент високої міцності GRAY 200 г/м 3x4м, PLG2003/4 | 660 грн. |
Тент Bradas GRAY 3x4 м, 200 г/м2 (PLG2003/4) | 598 грн. |
Тент високої міцності Bradas GRAY 200 г/м 3 х 4 м PLG2003/4 | 662 грн. |
Тент, тарпаулін, GRAY 3 x 4 м, 200г, PLG2003/4 Польща | 784 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →