Тент Bradas Tent 15x20m 90g (PL9015/20)
Фото 16 |
Bradas Tent 15x20m 90g
Призначення:тент-шатро
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Матеріал тенту:поліетилен
Вага:28 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Bradas Tent 15x20m 90g
Усі ціни 6 →Тент водонепроникний Bradas GREEN 90г/м2 15x20м (PL9015/20) | 7 786 грн. |
Тент Bradas посилений 15x20 м 90 г/м (PL9015/20) | 7 998 грн. |
Тент посилений GREEN 90 г/м 15х20м Bradas | 8 786 грн. |
Тент посилення GREEN 90 г/м 15х20м, PL9015/20 | 8 625 грн. |
Водонепроникний Тент Bradas GREEN 90 г/м2 15х20м (PL9015/20) | 7 786 грн. |
Тент посилений Bradas GREEN 90 г/м 15 x 20 м PL9015/20 | 8 627 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →