Котушка Brain Scout SE-S 4000S
Фото 5 |
Brain Scout SE-S 4000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Scout SE-S 4000S
Усі ціни 17 →Катушка Brain Scout SE-S 4000S 8+1BB Silver (1858.46.43) | 1 940 грн. |
Котушка Brain fishing Scout SE-S 4000S 8+1BB 4.91 Silver (1858.46.43) 1858 | 1 940 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Scout SE-S 4000S 8+1BB 4.91 Silver (18 | 1 940 грн. |
Катушка Brain Scout SE-S 4000S 8+1BB 4.9:1 Silver 1858.46.43 | 1 940 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →