Електробритва Braun Series 9 9375cc
Відео 4Фото 15 | 13 499 грн. Купити! Електробритва Braun Series 9 9375ccЗубные-щетки.укрЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись |
Braun Series 9 9375cc |
|
Титанове покриття головного різального елемента бритви
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Braun Series 9 9375cc
Ціни на Braun Series 9 9375cc |
---|---|---|---|---|
Braun Series 9 9370cc | від 13 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 9 9375cc | від 13 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 9 9365cc | від 13 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 9 9376cc | від 13 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →