Литий диск Brock B21 7,5x17/5x108 ET45 DIA72,6
Відео 1Фото 6 | від 7 933 до 11 239 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Brock B21 48
Характеристики
Brock B21 7,5x17/5x108 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B21 7,5x17/5x108 ET45 DIA72,6
Сортувати
Brock B21 R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 matt black full polished | 11 239 грн. |
Brock B21 Schwarz Matt Voll Poliert (SMVP) (R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 | 8 499 грн. |
Brock B21 R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Black Matt Polished B21751745W1SM | 8 798 грн. |
Brock B21 SMVP R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 | 11 132 грн. |
Brock B21 (7.5J x 17 5x108 ET45 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 10 208 грн. |
Brock B21 R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA72.6 Black Matt Polished | 9 104 грн. |
Brock B21 (7.5J x 17 5x108 ET45 DIA72.6) Black На замовлення з Європи. | 10 649 грн. |
Диски Brock B21 7,5x17 5x108 ET45 DIA72,6 (matt black full polished) (1001 | 7 933 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі