Литий диск Brock B24 7,5x16/5x112 ET45 DIA66,6
Фото 5 | від 8 088 до 9 822 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Brock B24 72
Характеристики
Brock B24 7,5x16/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B24 7,5x16/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Brock B24 R16 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black | 9 012 грн. |
Brock B24 R16 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Gloss Polished BRB24751645D | 8 733 грн. |
Brock B24 R16 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Gloss | 8 369 грн. |
Brock B24 R16 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 GLOSS BLACK FULL POLISHED | 9 822 грн. |
Brock B24 R16 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Gloss BRB24751645D3SGV | 8 088 грн. |
Brock B24 R16 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Gloss Polished | 9 037 грн. |
Закрити
Схожі