Литий диск Brock B32 8,5x18/5x130 ET50 DIA71,6
Відео 4Фото 4 | від 10 908 до 15 694 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Brock B32 248
Характеристики
Brock B32 8,5x18/5x130 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B32 8,5x18/5x130 ET50 DIA71,6
Сортувати
Brock B32 R18 W8.5 PCD5x130 ET50 DIA71.6 clear black matt | 14 429 грн. |
Brock B32 Schwarz Klar Matt (SKM) (R18 W8.5 PCD5x130 ET50 DIA71.6) | 11 899 грн. |
Brock B32 (8.5J x 18 5x130 ET50 DIA71.5) Black На замовлення з Європи. | 13 440 грн. |
Brock B32 Black R18 W8.5 PCD5x130 ET50 DIA71.5 | 14 260 грн. |
Brock B32 R18 W8.5 PCD5x130 ET50 DIA71.6 Himalaya Grey Polished BRB3285185 | 14 756 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі