Літня шина Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V
Усі ціни 26 →Шина Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V | 3 621 грн. |
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V | 3 635 грн. |
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V | 3 520 грн. |
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V | 3 551 грн. |
Continental EcoContact 6 (235/55R18 100V) | 3 686 грн. |
ще 20 пропозицій
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V
Ціни на Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V | від 3 511 грн. | 26 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Audi | від 5 634 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Seal | від 4 768 грн. | 14 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100V Volvo | від 3 880 грн. | 19 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100W | від 6 600 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 100Y | від 6 813 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 104T | від 4 816 грн. | 26 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 104T Run Flat | від 7 882 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/55 R18 104V | від 4 100 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →