Літня шина Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V
Відео 4Фото 5 |
Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V |
|
Топова турингова гума від провідного світового шинного бренду Bridgestone з прицілом на експлуатацію в теплу пору року. Модель володіє одними з найкращих у класі характеристик на мокрій дорозі, за що їй заслужено присвоєно найвищий ранг «мокрого» зчеплення A. Втім, при їзді сухою дорогою шина теж демонструє впевнену розгінну динаміку і короткий гальмівний шлях. Протектор Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V має асиметричну структуру з чотирма глибокими аквадренажними каналами по колу бігової доріжки.
По діагональних канавках меншого об'єму забезпечується прискорене відведення води з контактної плями, а гострими кромками блоків протектора шина краще тримається за дорогу. Порівняно з попередницею Bridgestone Turanza T005 в даній моделі суттєво наростили показники зносостійкості та пробігу, зменшили опір коченню та шумність. До того ж завдяки використанню технології Enliten літня покришка ідеально підходить для гібридних та електричних транспортних засобів. Представлена шина в широкому асортименті зі 136 типорозмірів під колеса діаметром від 16 до 22 дюймів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Купити Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V
Усі ціни 30 →Шина Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V | 6 190 грн. |
Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V | 6 588 грн. |
Bridgestone TURANZA 6 265/60 R18 110V (8031756961) | 14 840 грн. |
Bridgestone Turanza 6 (265/60R18 110V) | 6 294 грн. |
Bridgestone Turanza 6 265/60 R18 110V XL | 7 443 грн. |