Духова шафа Candy Idea FIDC B625 L (33703615)
Фото 12 |
Candy Idea FIDC B625 L |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Idea FIDC B625 L
Усі ціни 9 →Духовка електрична Candy FIDC B625 L | 11 799 грн. |
Духова шафа електрична Candy Fidc B625 L | 15 198 грн. |
Духовой шкаф электрический Candy Fidc B625 L | 15 184 грн. |
Candy Idea FIDC B625L | 11 000 грн. |
Candy Idea FIDC B625L | 11 275 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →