Духова шафа Candy Idea FIDC N110 (33703654)
Фото 7 |
Candy Idea FIDC N110 |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Idea FIDC N110
Усі ціни 6 →Духовка електрична Candy FIDC N110 | 8 600 грн. |
Духова шафа електрична Candy Fidc N110 | 11 127 грн. |
Духовой шкаф электрический Candy Fidc N110 | 11 117 грн. |
Candy IDEA FIDC N110 | 10 160 грн. |
Candy IDEA FIDC N110 | 10 414 грн. |
Candy IDEA FIDC N110 | 10 668 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →