Об'єктив Canon 18-135mm f/3.5-5.6 EF-S IS USM (1276c005)
Фото 9 |
Canon 18-135mm f/3.5-5.6 EF-S IS USM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 18-135mm f/3.5-5.6 EF-S IS USM
Усі ціни 9 →Об'єктив Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS Nano USM (1276C005) | 17 089 грн. |
Об'єктив Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM Nano | 22 632 грн. |
Объектив Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM | 22 000 грн. |
Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM Nano | 22 080 грн. |
Canon 18-135mm f/3.5-5.6 EF-S IS USM | 29 233 грн. |
0 2 2 0 |
Скло добротне, досить різкий, спотворень майже немає, автофокус просто казка особливо для тих хто відео займається -не чутно його і фокусується блискавично. картинка плаває, відео знімати з рук одне задоволення. В цілому об'єктив хороший особливо для відеозйомки це просто знахідка але це якщо ви користуєтеся фотиками з Дуал Піксилем. Реально крутий Стаб, просто крутий автофокус, придатна картинка пил підсмоктує з часом ну а в іншому поки що задоволений Игорь Кекис: користуюся Canon 18-135mm f/3.5-5.6 EF-S IS USM менше місяця |
У широкому парку оптики компанії Canon «універсал» з набором фокусних відстаней 18-135 мм зустрічається не вперше. Однак цього разу японський гігант фотоіндустрії переключив увагу з фотонаправленности моделі на її розширені відеоможливості.
Відеоможливості
Заточеність об'єктива під відеозапис простежується в його оснащеності новим типом спритного і тихого мотора автофокусування Nano USM, поєднує в собі кращі риси характеру STM та USM-приводів, а також наявністю на корпусі контактної майданчики для підключення зум-адаптера PZ-E1. Під час відеозйомки сервопривід допомагає плавно обертати кільце зумування в 10 різних швидкісних режимах, забезпечуючи наближення до об'єкту зйомки і віддалення від нього без ривків.
Оптичний стаб
Під час зумування об'єктив злегка підростає у довжину (приблизно на 5 см). Втім, під тяжкістю власної ваги «хобот» з корпусу не висувається, до того ж його стримує механічний блокіратор зума. Найближчі сусіди йому — перемикачі режиму фокусування і управління роботою оптичного стаб. Останній включений в конструкцію об'єктива з метою компенсації тремтіння рук оператора під час відеозйомки і допомоги у виграші до 4 ступенів експозиції при фотозйомці з рук. Так, на максимальному наближенні чіткі знімки без смаза вдається отримати на витягах аж до 1/13 с.
Універсальне рішення
Оптично об'єктив ідентичний колезі по цеху — універсальному зуму Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM. А вже він зарекомендував себе найкращим чином під час зйомки самих різнопланових сюжетів. Претензії до якості картинки предьявляются тільки щодо падіння деталізації по краях кадру під час роботи з відкритими значеннями діафрагми в ширококутному положенні. Зате ні хроматичні аберації, ні віньєтування практично не доставляють клопоту фотографу в усьому широкому діапазоні фокусних відстаней. Загалом, Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM послужить відмінним варіантом на всі випадки життя і припаде до душі тим, хто не має наміру обзаводиться великою кількістю змінної оптики під свою любительську зеркалку Canon.