Об'єктив Canon 24-70mm f/2.8L RF IS USM (3680C005)
Відео 1Фото 18 |
Canon 24-70mm f/2.8L RF IS USM |
|
Багатоцільовий об'єктив з еталонними фокусними відстанями 24-70 мм, які найбільш затребувані у професійних фотографів. Модель має високу постійну світлосилою у всьому діапазоні зумування (f / 2.8), вбудованим стабілізатором зображення з ефективністю в 5 ступенів, ультразвуковим приводом наведення на різкість Nano USM, який фокусується з дистанції від 21 см (в ширококутному положенні).
Оптична схема Canon RF 24-70mm f/2.8 L IS USM налічує 21 елемент в 15 групах, в т.ч. використовується 3 асферичних елемента, 3 низькодисперсійних елемента і просвітлююче покриття Air Sphere Coating. У моделі застосовується 9-пелюсткова діафрагма. З іншого оснащення пильної уваги спромагається додаткове програмоване кільце управління. Об'єктив розрахований на роботу спільно з повнокадровими бездзеркалками Canon системи RF. Укупі з ним можна використовувати світлофільтри діаметром 82 мм.Розміри моделі складають 88.5х125. 7 мм, а її вага ускладнює ношу фотографа приблизно на 900 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 24-70mm f/2.8L RF IS USM
Усі ціни 43 →Стандартний об'єктив Canon RF 24-70mm f/2.8 L IS USM (3680C005) | 82 950 грн. |
Canon RF 24-70mm f/2.8 L IS USM (3680C005) | 90 500 грн. |
Об'єктив Canon RF 24-70mm f/2.8 L IS USM (3680C005) | 84 999 грн. |
Объектив Canon RF 24-70 mm f/2.8 L IS USM (3680C005) | 93 999 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Canon Rf 24-70mm f/2.8 L Is Usm (3680C005) | 88 668 грн. |
Мій улюблений об'єктив після 85 мм фіксу. Зручний, універсальний, простий у використанні. Картинка тішить око. І не важливо, яка діафрагма, і який час доби. Причому знімаєш портрет чи міст у 200 м - не так важливо. Завжди різкий, а різкість у всьому кадрі рівномірна. Шикарний фокус, блискавичний, не елозить по всьому полю. Дуже якісна стабілізація. А оскільки я практично все фото роблю з рук, то незамінна функція. Навіть у сутінках, при витримці 1/50, всі фото максимально різкі. Мотор не шумний, можна знімати відео в режимі автофокусу, але найбільше дивує якість корпусу та його збитість. Об'єктив зібраний чудово, немає жодної вади, або незручності у його використанні. Дуже задоволений результатом фото та процесом зйомки на цей об'єктив. Більш чіткого формулювання не можу підібрати, чому вважаю його найкращим універсальним об'єктивом. Якісні фото на будь-якій діафрагмі, у будь-який час доби, та дже на тривалих витримках. Саме виконання дуже якісне. Корпус збитий і ідеально підігнаний + вкрай зручний. Хоч і універсал, зі змінним фокусом, але портрети на ньому робити як два пальці. Тихий мотор, швидкий та ефективний фокус. Тільки ціна, але це на момент покупки, а в момент експлуатації забуваєш про це. saha19844: користуюся Canon 24-70mm f/2.8L RF IS USM кілька місяців |
Жодна лінійка фототехніки професійного рівня не обходиться без об'єктива з затребуваним діапазоном фокусних відстаней 24-70 мм.такий Універсал годиться на всі випадки життя — його прийнято використовувати у всіх жанрах фотографії.
Незмінна Світлосила
На додачу до еталонних фокусних відстаней багатоцільовий об'єктив під систему Canon RF має незмінно високу світлосилу f/2.8. На відкритих отворах діафрагми фотограф має право ефектно відокремити об'єкт зйомки від фону — модель при цьому «намалює» красиве боке. Кружечки правильної круглої форми в зоні нерізкості допоможе сформувати 9-пелюсткова діафрагма з округленим центральним отвором.
Високі оптичні властивості
Для Canon RF 24-70mm f/2.8 L IS USM властиві високі показники різкості по всьому полю кадру з відкритою діафрагми, а також спритне автофокусування - групи лінз всередині конструкції об'єктива переміщаються ультразвуковим мотором Nano USM. У ширококутному положенні зуму модель наводиться на різкість з дистанції від 21 см.у «нутрі» об'єктива знайшлося містечко і для оптичного стаба з високою ефективністю, еквівалентної 5 щаблях експозиції.
"Розкішна" ліга
Про "блакитних кровях «зум-об'єктива свідчить червоне колечко навколо оправи, яким позначається» розкішна" оптика Canon. Всього ж модель оснащується трьома керуючими кільцями: одне у відповіді за зміну фокусної відстані, друге - за ручне фокусування, а третє може використовуватися для діафрагмування, експокорекції або регулювання ISO на вибір.
Поза конкуренцією
Зібраний об'єктив в пило - і вологозахищеному корпусі вагою під 900 г, поблизу його передньої лінзи розміщується різьба під світлофільтри 82 мм.Модель знаходиться поза конкуренцією серед однолітків, проте дозволити її собі зможе аж ніяк не кожен. Більш доступними альтернативами об'єктиву виступають багатоцільові Зуми Canon RF 24-105mm f/4.0 L IS USM з тієї ж «люксової» лінійки і Canon RF 24-105mm f/4.0-7.1 IS STM з розряду бюджетників.