Литий диск Carbonado Performance 8,5x18/5x112 ET35 DIA66,6
Фото 12 | від 8 970 до 11 799 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Carbonado Performance 5
Характеристики
Carbonado Performance 8,5x18/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Carbonado Performance 8,5x18/5x112 ET35 DIA66,6
Carbonado PERFORMANCE BFP (R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6) | 11 799 грн. |
Carbonado Performance BFP R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 8 970 грн. |
Carbonado Performance BGLP R18 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 | 8 970 грн. |
Закрити
Схожі