Литий диск CMS C20 8x18/5x112 ET35 DIA66,5
Відео 3Фото 5 | від 8 318 до 10 921 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації CMS C20 36
Характеристики
CMS C20 8x18/5x112 ET35 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C20 8x18/5x112 ET35 DIA66,5
Сортувати
CMS C20 GG Titan Glanz (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA66.5) | 8 899 грн. |
CMS C20 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.5 Titanium Gloss C20 808 35 91S GG | 8 318 грн. |
CMS C20 Diamond Matt Black R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA66.5 | 10 921 грн. |
CMS C20 R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.5 Titanium Gloss | 8 607 грн. |
Диски CMS C20 8x18 5x112 ET35 DIA66,5 (gloss titan) (1001761283) | 8 429 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі