Литий диск ATS Antares 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
Фото 6 | від 6 939 до 10 166 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації ATS Antares 35
Характеристики
ATS Antares 8x18/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Antares 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ATS Antares R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 (black) 1002268587 | 6 939 грн. |
Диски ATS Antares 8x18 5x112 ET40 DIA66,6 (black) | 7 037 грн. |
ATS ANTARES Diamant-Schwarz (R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA66.6) | 8 799 грн. |
Ats Antares R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Silver AT80840B61 | 8 798 грн. |
ATS Antares (8J x 18 5x112 ET40 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з Євро | 8 966 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі