Литий диск CARMANi 15 Oskar 7x17/5x112 ET47 DIA66,6
Відео 1Фото 7 | від 5 950 до 7 290 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CARMANi 15 Oskar 44
Характеристики
CARMANi 15 Oskar 7x17/5x112 ET47 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 15 Oskar 7x17/5x112 ET47 DIA66,6
Сортувати
Carmani 15 R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 crystal silver | 6 987 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Hyper Gun CA150717H547HG | 6 648 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Silver | 6 794 грн. |
Carmani 15 R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 BLACK POLISHED | 7 290 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Silver CA150717H547KS | 6 573 грн. |
Carmani CA 15 Oskar R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Hyper Gun | 6 872 грн. |
Диски Carmani 15 7x17 5x112 ET47 DIA66,6 (black polished) (1001160771) | 6 156 грн. |
Диски Carmani 15 7x17 5x112 ET47 DIA66,6 (crystal silver) (1001271579) | 5 950 грн. |
Диски Carmani 15 7x17 5x112 ET47 DIA66,6 (hyper gun) (1002336683) | 5 991 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі