Каталог   /   Годинники, прикраси й аксесуари   /   Годинники   /   Наручні годинники   /   Casio

Наручний годинник Casio LTP-VT01L-4B

Фото - Наручний годинник Casio LTP-VT01L-4B
Фото 8
Casio LTP-VT01L-4B
Основне
Статьжіночі
Країна походження брендуЯпонія
Механізм
Тип механізмукварцові
Секундна стрілка+
Точність хода+/- 20 с/міс
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки + римські
Колірзолотистий
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Колір корпусанержавіюча сталь
Матеріал скламінеральне
Ремінецьремінець шкіряний
Колір ремінцярожевий
Застібкакласична (з пряжкою)
Інше
Захист від води30 WR / 3 ATM
Діаметр / ширина34 мм
Товщина8 мм
Вага31 г
Офіційний сайтcasio-intl.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках

Купити Casio LTP-VT01L-4B

Усі ціни 8 →

Жіночий годинник LTP-VT01L-4B

Жіночий годинник LTP-VT01L-4B. 100% оригінал. Гарантія 24 місяці. Кварцові годинники. Сталевий корпус. Шкіряний ремінець. Мін... щееральне скло.
Goodtime.com.uaЗ нами 8 років
(Харків)
Поскаржитись
1 670 грн.

Casio LTP-VT01L-4B

Основне Стать жіночі
Time4you.com.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
1 650 грн.

Годинник Casio LTP-VT01L-4B

ОсновнеСтатьжіночіКраїна походження брендуЯпоніяМеханізмТип механізмукварцовіСекундна стрілка+Точність хода+/- 20 с/місДжерел... щео ходу (живлення)батарейкаЦиферблатТип циферблатастрілочнийРозмітка циферблатамітки + римськіКолірзолотистийКорпус та ремінецьФорма корпусакруглаМатеріал корпусанержавіюча стальКолір корпусанержавіюча стальМатеріал скламінеральнеРемінецьремінець шкірянийКолір ремінцярожевийЗастібкакласична (з пряжкою)ІншеЗахи
Allwatch.com.uaЗ нами 6 років
(Харків)
Поскаржитись
1 640 грн.

Годинник Casio Standard Analogue LTP-VT01L-4BUDF LTP-VT01L-4B

Diagonal.in.uaЗ нами 4 роки
(Ужгород)
Поскаржитись
1 900 грн.

Годинник Casio LTP-VT01L-4B MISC

Маркетплейс: Rozetka.ua  TOP OG З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 388 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Casio LTP-VT01L-4B

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна